Společnost doktora Krásy

Navigace:


Článek návštěvníci internetové stránky academica.centrum.cz: Diskuse k článku Radka Kunderová: Jiráskův Hronov - ráj divadelního undergroundu

návštěvníci internetové stránky academica.centrum.cz:
Diskuse k článku Radka Kunderová: Jiráskův Hronov - ráj divadelního undergroundu

Hronov forever!

Autor: hellou Datum: 21. 09. 11:18

Na Hronově jsem letos byla poprvý a bylo to supéééér! Famózní lidi, výborný divadlo(Společnost doktora Krásy-geniální),a ty ceny taky fakt potěší! Lidi, jezděte do Hronova!

Společnost Dr. Hrůzy

Autor: Vesnické balík Datum: 30. 09. 21:10

Nevím, v čem je společnost doktora Krásy geniální. Jako tradičně jsem od nich letos viděl představení, ze kterého jsem opět odešel už po 20 minutách. Jedinou myšlenku, kterou ve mně tento chaotický výron přehlubokého intelektu zanechal, byla otázka, zda je eticky přijatelné, aby se komise složená minimálně z poloviny z pedagogů divadelní vědy na FF UK vyjadřovala k pokusům svého studenta. Eufemismy typu: " Lanta není režisér, Lanta je fenomén." ve mně vyvolávají alergické záchvaty.Ať je již nános pseudointelektuálních analýz "fenomenu Petra Lanty", jakkoli silný, nezakryje prostou skutečnost, že jako "divadlo" je produkce Dr.Krásy přinejmenším silně nedotažená. (Ze slušnosti neužívám termín:"odfláknutá")

P.S.: Mám dojem že spousta lidí se bojí zakřičet ono pověstné:"Císař je nahý!" Dokud to nezakřičí sám Císař....

Re: Společnost Dr. Hrůzy

Autor: Jéé Datum: 05. 10. 17:57

Výbornej bonot! (Císař-císař). jinak: Lanta prostě není pro každýho. Ale je to génius!:))))

Re: Společnost Dr. Hrůzy

Autor: Vesnické balík Datum: 07. 10. 11:03

Su hluboce přesvědčen, že takových géniů jsou vČR stovky a stovky, akorát nemají tu drzost prezentovat ji v nečitelných a neartikulovaných výhřezech. Co?

Re: Společnost Dr. Hrůzy

Autor: účastnice Datum: 11. 10. 21:02

Musím souhlasit s vesnickým balíkem. To představení nebylo pro diváka, to bylo pro lidi,kteří si rádi hrají na intelektuály,ale bohužel se trochu netrefí,občas. Je to příšerný představení, který diváku nic nedá a je přijde mi to pouze exhibionismus v té nejprostší, nejméňě duchaplné a hlavně NUDNÉ podobě. Ale jinak vám,intošům fandím,pějte ódy na Lanty,já se radši podívám na dobrý divadlo.

Zdroj: Internetová diskuse k článku Radka Kunderová: Jiráskův Hronov - ráj divadelního undergrounduVděčíme Arachne Labs za hostingové služby | Činnost společnosti podporuje Magistrát hlavního města Prahy Logo Magistrátu hlavního města Prahy | Statistika

NAVRCHOLU.cz

| Valid XHTML 1.1!
Member of The Internet Defense League